• Ново
Станот Возачот Страна Огледало Замена Стакло за 2006-2009 ФОЛКСВАГЕН ЗАЈАКОТ

Станот Возачот Страна Огледало Замена Стакло за 2006-2009 ФОЛКСВАГЕН ЗАЈАКОТ

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ – Burco Огледало Стакло се Замени квалитетна алтернатива на ОЕМ огледало собранија.Секој Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е точно одговара на вашиот постоечки огледало.Redi-Стап лепило влошки вклучени, нема потреба да купат дополнителни лепило.Burco замена огледало стакло е со врвен квалитет и ги доставува на изведбата, изгледот и јасност што ви е потребно за оптимално гледање.Тоа значи дека ќе има иста големина, форма, се наведнувам и карактеристики како вашата оригинална фабрика ОЕМ mirrror.Кога ќе се замени скршен земја-view огледало со Burco замена огледало стакло, им честитам на себе за да биде доволно чувство за да се лоцира замена огледало стакло што е толку добар, или подобро од вашиот фабричките огледало стакло.Ова стакло мерки 7 1/8 инчи дијагонално (Најдолго дијагонални димензии од врвот агол на спротивната долниот агол).Сите Burco Огледало Стакло е составен од висок квалитет стакло произведени во САД со користење на високо-крај CNC опрема која ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Сите Burco Огледало Стакло е составен од висок квалитет стакло произведени во САД со користење на високо-крај CNC опрема која ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.НАПРАВЕНИ ВО САД – Burco Огледало Стакло се Замени квалитетна алтернатива на ОЕМ огледало собранија.Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е доста лесно да се инсталира и огледало силуета и целосни инструкции се испечатени на задната страна на кутијата.

Особините

Купувачите избираат и

ECSWP Природен Памук Конец Ткаени Јаже Складирање Кошница, Бин Забавува со Рачки за бебе соба Дете Соба за Складирање

Материјал : изработени од памук јаже,со висок квалитет, безбедни и здрави.Се справи со дизајн, лесно да с�

DEN 3362.64

Z-Чен Украс Глеѓ Насликани Був Инкрустирани Кристал Накит Кутија Дома Дневна Соба Канцеларија Креативни Складирање

Материјал : цинк легура, electroplating процес, не исчезнува, животната средина и здравјето, таписерии, шарени.Г

DEN 2001.84