• Ново
LED Светилка, Цилиндрични Сијалица Форма, 5188 lm

LED Светилка, Цилиндрични Сијалица Форма, 5188 lm

DEN 233.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цена За : Секоја Висока Излезна : Да Dimmable : Нема Сијалица Примарна Апликација : Општа Намена Груба Услуга : Нема Боја Подесување : Нема Просек Сијалица Живот : 50, 000 час.Три-Начин : Нема Сијалица База Тип : Име Магнат Завртка (E39) Енергија Ѕвезда Во Согласност : Нема Сијалица Мин.Почнувајќи Темп. : -40 Степени F Внатрешна/Надворешна Употреба : Внатрешна/Надворешна Стандарди : c ULus За Дадените Тела : Yes.Сијалица Зрак Агол : 120 Степени Сијалица Боја Темп. : 4000 K Сијалица Домување : Поликарбонат Wattage Еквивалентност : 175 W HPS/175 W МЗ Сијалица Извор на Енергија : Plug and Play Точка : ЛЕР Светилки Сијалица Кол. : 3-47/64" Крушка Облик : Цилиндрични Сијалица Оперативни Темп.Опсег : -40 Степени на 122 Степени F Боја Рендерирање Индекс : 80 Сијалица Производители Гаранција Должина : 5 год.Max.Целокупната Сијалица Должина : 8-3/8" Крушка Технологија : ЛЕР.Земја на Потекло (предмет на промена) : Кина. 'LED Светилка, Крушка Форма Цилиндрични, Dimmable Не, Поликарбонат Сијалица Домување, Крушка База Тип име магнат Завртка (E39), 175/250 W, Wattage Еквивалентност 175 W HPS/175 W МЗ, Крушка Боја Темп. 4000 K, LED, Светлина Изглед 4000 да 4999 K, Кул Бело, Просек Сијалица, Живот до 50.000 хр., Боја Рендерирање Индекс 80, Крушка Тип Висок Излез, Крушка Зрак Агол Од 120 Степени , Lumens 5188, Макс.Целокупната Сијалица Должина 8-3/8 Во., Сијалица Кол. 3-47/64 Во.'.

Особините

Купувачите избираат и