• Ново
NUOBESTY Фунти Тркалаат Бебе Топката Капка и се Тркалаат Активност Играчка со Играчка Чекан Топки за Децата за Образовни Играчка Роденден Корист Подароци (Избрани Бој?

NUOBESTY Фунти Тркалаат Бебе Топката Капка и се Тркалаат Активност Играчка со Играчка Чекан Топки за Децата

DEN 1682.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Топката Капка Играчка за Деца Чекан Фунти Тркалаат Рампата Играчки за Деца Образовни Подарок за Деца Години (Избрани Боја).Отстранлив база фаќа топки.Отстранување на база да ги имаат, се тркалаат насекаде.Добие бебе да ползи или одење!.Сè што одговара на внатрешноста.Стави сето тоа настрана, на крајот на денот!Брилијантен!.Научете за поимите како причина и ефект; подобрување на рака-око координација и фини моторни вештини.Оваа играчка сет со mallet е направен од високо квалитетни материјали.Вграден-во штипки се отстранлива, и секоја компонента е направена од цврсто дрво â€" за супериорна сила и долговечност.Description Ball Капка Играчка Преносни Durble Креативни Смешно Образовни Чекан Победи Играчка Удира Играчка за Деца Бебе Toddlers Features - Боја : Избрани Боја - Материјал : Пластика.- Големина : Околу 29 x 15.5 x 31 cm.Пакет Including1 x Чекан Победи Играчка.

Особините

Купувачите избираат и