• Ново
JUSTQIJUN 10m UL2547 2P 3P 4P Сигнал на Пренос на Електронски Кабел 22AWG 24AWG 26AWG 28AWG Аудио USB Податочен ПВЦ Жица Осветлување Додатоци (Боја : Gris, Пакет : 10m 26AWG)

JUSTQIJUN 10m UL2547 2P 3P 4P Сигнал на Пренос на Електронски Кабел 22AWG 24AWG 26AWG 28AWG Аудио USB Податочен

DEN 537.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од високо-квалитетни материјали и издржливи. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Тоа е моќен и лесен за употреба.Стабилни перформанси и висока сигурност.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Length : 10m Signal transmission Audio USB податочен кабел PVC.

Особините

Купувачите избираат и