• Ново
Премиер-Линија 9005148 Машина Завртка, Круг Главата, Дупчиња/Филипс Комбо, 1/4 во 20 X 1/2 во, Тврда Месинг, Пакување од 100

Премиер-Линија 9005148 Машина Завртка, Круг Главата, Дупчиња/Филипс Комбо, 1/4 во 20 X 1/2 во, Тврда Месинг,

DEN 870.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Глава Тип : Тркалезна глава, дупчиња/филипс комбинација.Дијаметар-Тема Големина & Должина : 1/4 инчи-20 x 1/2 инч.Користење со ореви или pre-навој дупки на ист дијаметар & нишката големина.Често се користат во машини & апарати.Ореви и подлошки не се вклучени.Машина завртки имаат подеднакво дијаметар по целата своја должина и се дизајнирани да завртка во навој дупки или да се користи во комбинација со машина хексадецимален завртки ореви.Тие често се користат во машини и апарати.

Особините

Купувачите избираат и