• Ново
Искра Дива Необработени 8A Одделение Бразилецот Директно Богородица Вистинска Човечка Коса Ткаењето 3 Снопови со Претходно Извлечен 360 Целосна Чипка Директно Затв?

Искра Дива Необработени 8A Одделение Бразилецот Директно Богородица Вистинска Човечка Коса Ткаењето 3 Снопови

DEN 7848.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да изберете еден дел од нив и да им каже со горење и мирис.Исплакнете темелно.Најчесто поставувани прашања Q1 : Како да се каже човечка коса од синтетички влакна?А1 : Тоа е лесно да се види разликата.Многу Брзо Може да Се Испрати Од Fed EX/DHL во рок од 3-5 Дена , 24 часа Може да се Дојде.Ако имате било какви други прашања, ве молиме директно пишете ни.Ние ќе ви одговориме во 24hrs.Ве молиме не го бришење или промена на косата.Q2 : Колку парчиња за целосна главата?А2 : Обично, за просечната главата големина, ние ви препорачуваме вака : 12 - 14inch 2-3pcs, 16 - 22inch 3pcs, 24 - 28inch 4pcs или повеќе Q3 : Колку долго коса трае?A4 : Нормално, тоа коса може да трае повеќе од 1 година под добра нега. (откако ќе се 2 недела). (3)ве Молиме додадете балсам за топла вода и swish на косата додека не се исчисти.Коса Екстензија : 10-28 инчен во storck; Чипка Директно Затворање : 8-20 инчен пред извлечен 360 чипка директно затворање (22×4×2) на располагање.Различни Видови на Коса Екстензии и Затворачите инчи fou можете да изберете. 8a Одделение Бразилецот Директно Богородица Вистински Човечки Remy Коса 3 Снопови со Претходно Извлечен 360 Целосна Чипка Директно Затворање (22"x4"x2") За производот : Губење на Текстурата : Бразилски директно богородица вистински човечки remy коса.100% 8 A Необработени Remy Екстензии за Коса Може да Биде Обоена Permed Избелени.Квалитетот Ветување : Нема Хемиски, Пролевање Слободни,Метежот Слободни, може да се приспособувате-направени.

Особините

Купувачите избираат и

Z-Чен Украс Глеѓ Насликани Був Инкрустирани Кристал Накит Кутија Дома Дневна Соба Канцеларија Креативни Складирање

Материјал : цинк легура, electroplating процес, не исчезнува, животната средина и здравјето, таписерии, шарени.Г

DEN 2001.84

LIJUST Инфраред Температура Пиштол, Не-Контакт Дигитални Ласерски Инфраред Ir Термометар(Не за Човекови) -58℉~752℉(-50℃~400℃)

Растојанието на самото Место Сооднос е 12 : 1, што значи овој уред може точно да се измери цели на поголеми

DEN 287.76