• Ново
MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може да Кошница Ѓубре Корпата за Ѓубре Сад Кошница за Бања Recycle Bin/Портокал/21L/5.5 Литри

MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може да Кошница Ѓубре Корпата за Ѓубре Сад Кошница за Бања Recycle Bin/Портокал/21L/5.5

DEN 8791.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

●Light Затворање Дизајн Контролирани од страна на Светлината и Нечујно Капак, Така Нема да Има никакво Влијание Кога Капакот е Затворен. ●Ѓубре Торба за Чување Дупка да Може Ефективно да се Стегне Рабовите на Вишокот Кеси. ●Двојно Барел Дизајн е Лесен за Чистење.Внатрешниот Род Има Ѓубре Торба за Чување Дупка, и Внатрешните Трска Има Поедноставен Рачка за да се Олесни. ●Отворете го Капакот и наместете го Зеленото Копче за Поврзување на Капакот на Лево за да остане Отворена, Што е Погодно да се Исцеди Ѓубре за Долго Време. ●Лесно да се Чисти.Издржливи Комунални Ги Чисти и се Исуши со Леснотија за долготрајна Употреба.

Особините

Купувачите избираат и

Мали корпата за Ѓубре со Капак Рака Подготвени Вектор Апстракт Акции Рамен Графички Илустрација со Логото Ѓубре

【Уникатен дизајн】поубаво отколку традиционалните ѓубре лименки и лесно може да се меша од страна на г�

DEN 1679.76

Водоотпорен Зимски Скијачки Ракавици Снег уметничко Лизгање Аикидо Windproof Топли Ракавици Отворено Рака Заштитник

Features Patterns:Солидна color Package вклучуваат:1pair gloves5.адвокатско ракавици зима водоотпорен белезници за мажи �

DEN 1008.00

Мали корпата за Ѓубре со Капак Мулти-Обоени Геометриски Мрежа Шема Позадина Акции Илустрација Ѓубре за Отпадоци

【Трајни и мирисдоказ, лесен за чистење】Highend пластика и цврсти вештачки дрвени нозе направи посилни и п�

DEN 1679.76