• Ново
MDEPYCO Индустриски Цевки Ѕид Монтирани Крпа Облека Виси Полици Систем,Гроздобер Перална за Складирање Род,Метални Облека Решетката за Облека Мало Дисплеј Стојат (Цр?

MDEPYCO Индустриски Цевки Ѕид Монтирани Крпа Облека Виси Полици Систем,Гроздобер Перална за Складирање Род,Метални

DEN 1248.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ретро Цевка Облека Рек Изградба : Оваа облека решетката е направена од метални цевки, заврши со кул индустриски изглед, лесно да се совпаѓаат со различни стилови на соба.Цврсти и Издржливи : Направен од злато силна malleable железо, издржливи и долготрајни.Оваа рустикални облека решетката може да има добра количина на облека и го задржува вашата облека и додатоци секогаш организиран и уреден.Лесен Облека за Складирање : да Виси облека и палто дека без да се зема дополнително време за да железо од брчките од набори.Совршен решетката да се организираат и да се прикаже вашиот секојдневен облека или сезонски облека,Додадете екстра виси простор за облека продавница, дома, workroom, или танц соба.Совршен за ходникот, entryway, спална соба, плакар, перална или балкон.Крпа Полици Производ Вкупната Големина : 71" L x 11,8" Д инч.Инсталација Совети Забелешка : Ако вашиот ѕид е base, ве молиме бидете сигурни да се инсталира на облека решетката на ѕидот studs за поддршка.вклучени завртки и пластична подлога се за цврст ѕид; ве молиме да се консултирате локалните хардвер продавница ако ви треба завртки за други видови на ѕидови.MDEPYCO Индустриски Цевки Ѕид Монтирани Крпа Облека Виси Полици Систем,Гроздобер Перална за Складирање Род,Метални Облека Решетката за Облека Мало Дисплеј Стојат (Црна, 71" L x 11,8" D).

Особините

Купувачите избираат и

Метал Грб Багажник,Црна Кат-Стои Тешка Облека Рек Ретро Двојна Облека Виси Род Мултифункционален Дисплеј Стојат

Спојот на Цврстина и Убавина,Ние го Направи Секој Детал Подобро.Погоден за Простор : Спална соба,Балкон,�

DEN 1403.76

LJHSS Бамбус Облека Багажник, со 8 Нивоа Полиците,Тешки Облека Рек Минимализам Гардероба Плакарот Организатор,150x42x140cm

*Цврстата Структура : Е направена со Висок квалитет бамбус, силна и екопријателски, и капацитет е во тек �

DEN 5560.08

Warooma Тешки Облека Железнички Метални Облека Рек Мода Грб Управување со Не се Лизга Подлога, Внатрешна и Надворешна

, и лесно може да се користи и се пресели околу затворени простории и на отворено ★ Задебелување и Храба�

DEN 10319.28