• Ново
SHANGYAN Бања Пешкир Железнички, на Температура од Нерѓосувачки Челик, Електрични Крпа Полици Носителот Додатоци Ѕид Монтирани Крпа Потопол и Сушење Багажник,24.8×23.4 Ин

SHANGYAN Бања Пешкир Железнички, на Температура од Нерѓосувачки Челик, Електрични Крпа Полици Носителот Додатоци

DEN 2001.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Електрични сушење, лесна инсталација, цврсти и издржливи, супер товарот, безбедно и заштеда на енергија.Површински третман : polished Material : Нерѓосувачки челик Оптоварување : 25 KGNumber на подови : 4 Size : 560 * 630 * 120mm Style : модерна едноставност.(Тест на внатрешна температура 68-69. 100% ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Ние дава 100% гаранција за квалитет на клиентите, 24 часа со поддршка за корисниците!Било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.БРЗО ГРЕЕЊЕ : Тоа е толку едноставно како што е вклучувањето на прекинувачот.Загревање Време : баровите на загреан пешкир решетката се загрее во рок од 5 мин,крпа и рек ќе се постигне оптимална температура 113-122℉/45-50℃ рок од 30 мин.крпа потоплите решетката е дизајн, лесно може да се монтира на било бања ѕид.заврши овозможува лесно чистење.

Особините

Купувачите избираат и

KLHHG Бања Полица Креативни Мултифункционален Складирање Рек Модерна Ѕид Монтирани Калено Стакло од не ' Рѓосувачки

Користете полици за чување на шампони,производи за чистење,за нега на кожата производи,козметика,цвет с

DEN 8852.88