• Ново
БИРО ТЕХНИКА, Повеќенаменски Комунални Нерѓосувачки Челик Ножици Сет, 7.28 x 12 инчи, Црна, 3 Парчиња

БИРО ТЕХНИКА, Повеќенаменски Комунални Нерѓосувачки Челик Ножици Сет, 7.28 x 12 инчи, Црна, 3 Парчиња

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПАКУВАЊЕ : Вклучува вкупно три ножици, големи мерки 9.75" во должина, meduim мерки 8.5" во должина, како и мали мерки 5.25" во должина.МАТЕРИЈАЛ : остри ножеви се направени од високо квалитетен нерѓосувачки челик за прецизна и долга-копнее за сечење.РАЗНОВРСНА : Одлична за детални scissoring како што вез, scrapbooking, feathering, и тие работат совршено за сечење хартија, платно, и кутии, фотографии.ЕРГОНОМСКИ : Мек и удобен се справи со дизајн им овозможува на лесен и здрав зафат.НАПРАВЕНИ ЗА СИТЕ : Accommodates и десно и лево раце корисници, совршен за дневните, канцеларија, училиште и училници, и секојдневна употреба.Уморни од постојано да се оди продавница за назад на училиште предмети или канцелариски материјали?Канцеларија Работи ножици доаѓаат во масовно да направат вашиот живот полесно!Нашиот бренд нуди најдобрите квалитет ножици, кои се направени од не ' рѓосувачки челик, кој мек и удобен рачки за лесен и здрав зафат.Тие се совршен за scrapbooking, изработката, сечење платно, и секојдневна употреба.Треба некои за дневните/ училиште проект?Ние ли!Канцеларија Работи се грижеше за нашите мали луѓето премногу!Ние го носат детето безбедно ножици со отапени ножеви за да се обезбеди сигурно и непречено искуство.

Особините

Купувачите избираат и

Апарати За Домаќинство ' Рѓосувачки Челик Сечење Материјали Златни Ножици Везови Се Прилагоди На Шиење Ткаенина

Тип : Асиметрични Ножици.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Боја : Како на сликата шоу.Големина на : (Должин�

DEN 2316.00

CYHO Ножици Не Snagging, Додаток за Полнење Во Домаќинството;Канцелариски Простор;Индустрија;Хотел;Облека;Сечење;Трговски

Тоа што е мал во изгледот и лесен за употреба.Производот е дршката е мека и удобна да се одржи, безбедни з

DEN 276.96

6 Парчиња Ножици Обвивка Безбедност Кожа Ножици Покрие Заштитник Шарени Шиење Режа Обвивка Преносни Веѓа Средување

[Повеќе избори] : режа заштита на кожа опфаќа доаѓаат во 3 бои, црвена, кафе и жолта кафена, 2 парчиња по бој

DEN 191.76