• Ново
SHUHAN Калено Стакло Филм 50 КОМПЈУТЕРИ за Meizu MX4 0.26 mm 9H Површинска Цврстина 2.5 D Експлозија-Доказ Калено Стакло Филмот, Не Мало Пакет за Мобилен Телефон со Екран Заштитни

SHUHAN Калено Стакло Филм 50 КОМПЈУТЕРИ за Meizu MX4 0.26 mm 9H Површинска Цврстина 2.5 D Експлозија-Доказ Калено

DEN 1988.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем број на акции, брза испорака, со висок квалитет. 9 H+ Површинска Цврстина - На 9 H+ цврстина да може ефективно да го заштитите екранот од гребнатини и надворешни shocks6.Лесни, со висока дефиниција, природна и убава. Oleo фобичен Слој - Го oleo фобичен слој може да се спречи отпечатоци од прсти или други дамки, и да се направи филмот лесно да се clean3.Тоа го прави лесен за инсталација и се повеќе чувствителни за operation4. Совршен adhesion9. Кора на заштитен слој надвор од лепило side3.

Особините

Купувачите избираат и

LIJUST Инфраред Температура Пиштол, Не-Контакт Дигитални Ласерски Инфраред Ir Термометар(Не за Човекови) -58℉~752℉(-50℃~400℃)

Растојанието на самото Место Сооднос е 12 : 1, што значи овој уред може точно да се измери цели на поголеми

DEN 287.76