• Ново
Крајната Уши MEGABOOM 3 Пренослива Безжична Bluetooth Звучник (Водоотпорен) — Урбана Магента (Продолжува)

Крајната Уши MEGABOOM 3 Пренослива Безжична Bluetooth Звучник (Водоотпорен) — Урбана Магента (Продолжува)

DEN 5759.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Перформанси ги исполнува стил - бои и материјали врз основа на улица трендовите и модата со сопствени крст-обоена ткаенина.Enhanced преносливост - дојде на власт, водоотпорен, подвижен, издржлив, капка доказ, Dustproof, Воена одделение.Еден допир на музика функција - "one touch" за контрола на музика и "one touch" за пристап до песни со Apple музика и Deezer.Партијата до - поврзете со Бум, Boom2, megaboom.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Особините

Купувачите избираат и

13 Инчи долго рака врежан камила коска круг скала сопствени направени Рака Фалсификувани Дамаск Челик лов дерењето

Кожа може да го апсорбира водата која ќе рѓа нож.Совети за Нега на Дамаск нож : Дамаск челик, како и 1095 вис

DEN 2639.76