• Ново
HP Z8 G4 работна Станица 2X Сребро 4110 Осум Основни 2.1 Ghz 768GB RAM меморија 1TB NVMe Quadro P4000 Win 10 (Продолжува)

HP Z8 G4 работна Станица 2X Сребро 4110 Осум Основни 2.1 Ghz 768GB RAM меморија 1TB NVMe Quadro P4000 Win 10

DEN 1293.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

2x 2.1 Ghz Осум Основни Сребро 4110 Процесори. 768 GB на ECC DDR4 RAM меморија. 1 TB NVMe М. 2 SSD со PCIe Адаптер Картичка.Nvidia Quadro P4000 8 GB GDDR5 Графичката Картичка.Windows 10 Професионални 64-Битна Пре-Инсталиран.Вклучени : HP Z8 G4 работна Станица 2x Сребро 4110 Осум Основни 2.1 Ghz Процесори, 768 GB на DDR4 ECC RAM меморија, 1 TB NVMe М. 2 SSD со PCIe Адаптер Картичка, DVDRW Оптички Диск, Nvidia Quadro P4000 8 GB GDDR5 Графичката Картичка, 1125 W Напојување, Windows 10 Професионални и Моќ Кабел.Не се Вклучени : Глувчето и Тастатурата.

Особините

Купувачите избираат и

13 Инчи долго рака врежан камила коска круг скала сопствени направени Рака Фалсификувани Дамаск Челик лов дерењето

Кожа може да го апсорбира водата која ќе рѓа нож.Совети за Нега на Дамаск нож : Дамаск челик, како и 1095 вис

DEN 2639.76