• Ново
LUFF 4pairs Читање Очила Компјутерски Очила, Сива Може да УВ Филтер

LUFF 4pairs Читање Очила Компјутерски Очила, Сива Може да УВ Филтер

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

TR90 рамка.Смола леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 48 милиметри.Мост : 15 милиметри.Рака : 135 милиметри. ☛ Вашиот свет е јасно и вие сте убави со читање овие очила. ☛ Нега : Овие читање очила за човекот треба објективи, кои се многу ефикасни во спречување на штетната сина светлина, со блокада на 99% на штетната сина светлина,па овие сино светло за читање очила за да се подобри грижата за вашите очи и да се намали око замор и болка. ☛ Уникатен : ви Благодариме на два сива читање очила, ќе бидете во можност да ја прочитате во сонцето; бидејќи тие може да се користи како очила за сонце, тоа е толку кул. ☛Стабилна : Пролет-шарки храмови може да се flexed 130°-140 ° затоа секогаш е одржување на стабилноста триаголник, па овие читателите за човекот лесно може да се стави на и нема да предизвика стрес. ☛ Пакети : Транспарентни-леќа читатели * 2, сива-леќа читатели * 2, ткаенина за чистење * 2, шрафцигер * 2, чување * 4, како и нашето 18-месечно грижете се-бесплатно гаранција и пријателски услуги на клиентите.

Особините

Купувачите избираат и

Hubeye Половина Рамка Читање Очила Метални Тенок Половина Месечината Леќа Ретро Ултра Тенок Читателите Со Пролетта

Користете мек материјал, како што се чистење на облека, и не користете хартија крпи или други груби мате�

DEN 407.76