• Ново
Lpgg-ZZ Четири Круга на Алуминиумски Strolles, Може да Седат, Лесни, Мулти-Шок, Две-Начин на Возење (Боја : Сина)

Lpgg-ZZ Четири Круга на Алуминиумски Strolles, Може да Седат, Лесни, Мулти-Шок, Две-Начин на Возење (Боја :

DEN 1099.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Виткање е мал и рамен, многу погодно за секојдневна употреба, патување или за брзо складирање.Нашите шетач е тркала може да биде без проблеми валани на различни патишта, многу е лесно да се вози.Скалабилни големи складирање кошница обезбедува повеќе простор за родителите и за бебиња.Стилски рамка, високи перформанси ткаенина и рефлексивни венчиња во далеку нога дијаметар или улица на градот.По бебето столче да се соочи со родителите или светот, погоден за бебе раст правилно.Боја класификација : сина, red Frame материјал : alloy Underweight : 15kg.

Особините

Купувачите избираат и