• Ново
Гербер Водовод Parma Скриј Линија Две-Се Справи Со Широка Тоалетот Тапа

Гербер Водовод Parma Скриј Линија Две-Се Справи Со Широка Тоалетот Тапа

DEN 4685.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТИЛСКИ ТАПА : Оваа широко распространета бања потоне тапа со 1.2 GPM на 60 PSI има трајни керамички диск вентил и капе-слободна технологија.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова тоалетот потоне тапа со метална мозоци има хром финиш за да се обезбеди квалитет и стабилност, давајќи им на вашите бања совршен допир на стил.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Мерење 9 Инчи во висина и 8 5/8 до 12 5/8 Инчи во ширина, со метална допир-надолу се исцеди собранието за лесна инсталација, оваа spout славина е идеален избор за вашиот модерен потоне.ДЕК ПЛАНИНАТА : има 3-дупка планината апликација со шпил дебелина од 1 1/4 Инчи, што го прави вистинскиот избор за вашиот тоалет слив.Гербер Водовод е производство премиум водоводни системи и додатоци од тушеви да се чешми во кина тела од 2001 година. Не само обезбедување на потреби, на производи вклучуваат различни декоративни чешми и бања прибор.Дизајниран со удобност, издржливост, и стил на ум, не е прашањето дека ова треба да биде вашиот избор кога станува збор за современ водовод.Еден тост на Parma две-се справи со широка тапа!Тоа е рацете надолу фаворит во било бања област.Елегантен и современ, ова тапа нуди керамички диск вентил за капење-слободен перформанси и мазна вртење акција.На spout овозможува прилагодлива за позиционирање, што го прави лесно да се стави на вода каде што сакате.

Особините

Купувачите избираат и