• Ново
SHPTDJTIC Преносни Воздушниот Компресор Преносни Рака Одржа Гуми Пумпа 2000mAh Електрични Воздушна Пумпа за Автомобил Гуми со Дигитални LCD Дисплеј 150 PSI за Автомобилски Ве?

SHPTDJTIC Преносни Воздушниот Компресор Преносни Рака Одржа Гуми Пумпа 2000mAh Електрични Воздушна Пумпа за

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Extractme батерија еклектична пумпа е направен од метал материјал и вградената 2000m Ah литиум батерија и полнење преку USB порт поддршка за брзо полнење.Тоа е многу погодно да се надува за автомобили во итни ситуации.

Особините

Купувачите избираат и

Z-Чен Украс Глеѓ Насликани Був Инкрустирани Кристал Накит Кутија Дома Дневна Соба Канцеларија Креативни Складирање

Материјал : цинк легура, electroplating процес, не исчезнува, животната средина и здравјето, таписерии, шарени.Г

DEN 2001.84

ECSWP Природен Памук Конец Ткаени Јаже Складирање Кошница, Бин Забавува со Рачки за бебе соба Дете Соба за Складирање

Материјал : изработени од памук јаже,со висок квалитет, безбедни и здрави.Се справи со дизајн, лесно да с�

DEN 3362.64