• Ново
Interesty Складирање Кутија со Капак Божиќ Украс Организатор Виткање Водоотпорен Прашина-Доказ Божиќ Топката Складирање Кутија со Картон Партиција, Фиксна Страна Рач?

Interesty Складирање Кутија со Капак Божиќ Украс Организатор Виткање Водоотпорен Прашина-Доказ Божиќ Топката

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤ Украси за складирање : 27/40 џебови.Со картон партиции за да се заштитат украси од гребење и кршење, погоден за Божиќ, Велигден, ноќта на Вештерките и други специјални прилики. ❤ Трајни структура : Направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина и PP шупливи одбор, тоа е издржлив и може да биде уште се користи по Божиќ.Тоа е различно од другите складирање кутија, кои се обемни и го направи на поевтини материјали. ❤ Едноставна идентификација : Со транспарентни слот, лесно може да се означени.Капакот штити украси и овозможува складирање на сад да бидат поставени за да зачувате простор за складирање. ❤ Да зачувате простор : Компактен коцка структура, погоден за сите складирање области.Тоа е здиплен во рамна форма за да се избегне складирање во невидливи место и да се отвори во рок од една секунда. ❤ Лесно да се носат : 2 здрав pin-фиксна страна се справува ќе ви овозможи лесно да го поставите вашите сопствени DIY Божиќ украси помеѓу Божиќ чување соба и дневна соба, или да ги земе на отворен простор.Внатрешната структура е монтажни партиција, кој е направен од PP шупливи одбор, изработка на производ лесен.

Особините

Купувачите избираат и

13 Инчи долго рака врежан камила коска круг скала сопствени направени Рака Фалсификувани Дамаск Челик лов дерењето

Кожа може да го апсорбира водата која ќе рѓа нож.Совети за Нега на Дамаск нож : Дамаск челик, како и 1095 вис

DEN 2639.76

ECSWP Природен Памук Конец Ткаени Јаже Складирање Кошница, Бин Забавува со Рачки за бебе соба Дете Соба за Складирање

Материјал : изработени од памук јаже,со висок квалитет, безбедни и здрави.Се справи со дизајн, лесно да с�

DEN 3362.64

Z-Чен Украс Глеѓ Насликани Був Инкрустирани Кристал Накит Кутија Дома Дневна Соба Канцеларија Креативни Складирање

Материјал : цинк легура, electroplating процес, не исчезнува, животната средина и здравјето, таписерии, шарени.Г

DEN 2001.84