• Ново
Intel® NUC 9 Екстремни Комплет, NUC9i9QNX, w/НИ Мозок, Еден Пакет, Модел: BXNUC9i9QNX1

Intel® NUC 9 Екстремни Комплет, NUC9i9QNX, w/НИ Мозок, Еден Пакет, Модел: BXNUC9i9QNX1

DEN 20877.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Целна Употреба : Виртуелната Реалност, Игри, Создателот. 9-та Генерација на Intel Core i9-9980 HK (NUC9i9 QN) со Intel UHD Графика, 350 MHz - 1. 25 GHz.Поддржува Microsoft Windows.Го поддржува и Интел Optane SSD и Intel Optane Меморија M10 и H10 подготвени.Поддршка до 3x 4 K дисплеи; 2x Thunderbolt 3; HDMI 2. 0a.Конективност технологија : Bluetooth.Intel NUC Комплет NUC9i9 QNX w/ НИ мозок еден пакет - ДУХ КАЊОНОТ.

Особините

Купувачите избираат и