• Ново
GANFANREN Wifi Wireless Видео Врата Телефон Вратата Спогодба Систем 7 Инчен IP Следи Врата Камерата го Отклучите Рекорд (Боја : Слободен Монитор)

GANFANREN Wifi Wireless Видео Врата Телефон Вратата Спогодба Систем 7 Инчен IP Следи Врата Камерата го Отклучите

DEN 10577.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На спогодба систем поддржува разговор помеѓу мониторот и на вратата или на монитор и телефон.Преземете паметни, мобилен телефон лесно следење. 960 P HD резолуција, 130 степени, широк агол.Повик за трансфер меѓу набљудува и да се следи, мулти-систем.Системот може да ги поддржи 6 монитори, 2 doorbells и 2 CCTV камери.На спогодба систем поддржува разговор помеѓу мониторот и на вратата или на монитор и телефон.Преземете паметни, мобилен телефон лесно следење.960 P HD резолуција, 130 степени, широк агол.Повик за трансфер меѓу набљудува и да се следи, мулти-system The систем може да ги поддржи 6 монитори, 2 doorbells и 2 CCTV камери.Можете да го поставите на режим на остават порака, кога сте надвор, така што кога еден посетител доаѓа, повикот панелот автоматски ќе се каже "ве молиме оставете порака" по тон за 30-120 секунди.Потоа можете да ги најдете сними во датотека.Прилагодлив за заклучување time Support конекцијата одложување функција на електронско заклучување на овој систем.Со оваа функција, само треба да притиснете на копчето за отклучување на мониторот.Поддржува прилагодување на времето помеѓу заклучување и отклучување, што сте побезбедни.Видео екран за снимање со движење откривање function Package вклучува : 1*doorbell High дефиниција.

Особините

Купувачите избираат и