• Ново
QQT Вода Бран Виткање Железо, Три-бар Бран Не-Повреда Виткање на Косата Железо, Турмалин Керамички Фризер, Виткање железо-19mm

QQT Вода Бран Виткање Железо, Три-бар Бран Не-Повреда Виткање на Косата Железо, Турмалин Керамички Фризер, Виткање

DEN 691.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Четири-ниво за контрола на температурата и автоматско постојана температура за нега на коса : различни типови коса, различни потреби, омекна косата на висока температура области, се заклучува во ниска температура области, 160°C~220°C, слободно да се прилагодат на косата квалитетот на населението. Лични дизајн само затоа што знаеме што подобро : По строги дизајн на производи, ние направивме еден класичен изглед styler како совест на производот, ние не сме само практични туку исто така убави. Лични дизајн само затоа што знаеме што подобро : По строги дизајн на производи, ние направивме еден класичен изглед styler како совест на производот, ние не сме само практични туку исто така убави. Увезената керамика глазура слој технологија : прачка тело е направен од високо-квалитет турмалин керамички материјал и затворени преносот на топлината структура да се направи кадрици брзо облик, отпорен на киселини и бази, и топлина поле е единствен. Напред шупливи анти-scald главата дизајн : пред анти-scald главата усвојува висока температура топлинска изолација материјал за да се спречи scalding, и уникатен ront крајот шупливи анти-scald главата може лесно да се поправи чешел и да ротира слободно.

Особините

Купувачите избираат и

2 во 1 Инфраред Коса Straightener Рамни Четки Железо Керамички Греење Степени Салон Професионални Позлатен Зацврстување

За Контрола на температурата и Ефикасноста на Вредноста : LED Индикатор, Тристоп за Контрола на Температу

DEN 2870.16