• Ново
Kicker 15 Инчен Комп Р Woofer Вклучува Две 48CWR152 Виртуелна 2 ohm Пакет

Kicker 15 Инчен Комп Р Woofer Вклучува Две 48CWR152 Виртуелна 2 ohm Пакет

DEN 12957.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двојно наредени магнет обезбедува доволно сила за да се создаде гром low-end одговор, и потпис црвени шевови ја подобрува врската помеѓу опкружуваат и на конус дури и посилни за неверојатна услуга живот.4 Монтажа Длабочина [во, cm] - 7-15/16, 20. 47 VK6 - Врвен Квалитет, Целосна Спецификации, Хипер-Flex Моќ, Земјата и да се Сврти На Кабли.

Особините

Купувачите избираат и

Z-Чен Украс Глеѓ Насликани Був Инкрустирани Кристал Накит Кутија Дома Дневна Соба Канцеларија Креативни Складирање

Материјал : цинк легура, electroplating процес, не исчезнува, животната средина и здравјето, таписерии, шарени.Г

DEN 2001.84

ECSWP Природен Памук Конец Ткаени Јаже Складирање Кошница, Бин Забавува со Рачки за бебе соба Дете Соба за Складирање

Материјал : изработени од памук јаже,со висок квалитет, безбедни и здрави.Се справи со дизајн, лесно да с�

DEN 3362.64

LIJUST Инфраред Температура Пиштол, Не-Контакт Дигитални Ласерски Инфраред Ir Термометар(Не за Човекови) -58℉~752℉(-50℃~400℃)

Растојанието на самото Место Сооднос е 12 : 1, што значи овој уред може точно да се измери цели на поголеми

DEN 287.76