• Ново
QINLMITE Компатибилен за iPhone 11 Про Max Паричникот Случај со Држачот, Премија СТП Кожа Флип Folio Телефон Случај со Држачот, Жени, Девојки врвка за околу Рака Маска за iPhone 11 П?

QINLMITE Компатибилен за iPhone 11 Про Max Паричникот Случај со Држачот, Премија СТП Кожа Флип Folio Телефон

DEN 861.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет : 1 x случај(телефон и други додатоци не се вклучени). Бојата може да изгледа малку поинаква (посветли или потемни) на различни уреди.Напомена : внатрешно покритие е UNDETACHABLE.Со 9 Кредитна Картичка Слотови & Носител на Функција, тоа го чува вашите картички, пари и телефонот во еден како секојдневна употреба.Лесно да се Carry Our телефон случај е светлина, кој се одвојува за врвка за Рака лесно да ги носите секаде каде што оди.Магнетното клип и монтажни врвка за околу рака овозможи лесен пристап до вашиот Apple i Phone 11 Про Max без никакви проблеми.Специјално дизајнирана за Apple i Phone 11, i Phone 11 Про и i Phone 11 Про Max.Посебна шема испечатени на кожа случај облекување на вашиот телефон прилично, смешна и симпатична.Мека Material Inner школка направен од флексибилни и издржливи TPU да го заштитите вашиот телефон од испакнатини, носат и солза.Hands-Free Standing Multiple гледање агли за супер удобно визуелно искуство.Магнетни Closure The силни Магнетни затворање обезбедува безбедно складирање и брзо се отвори-затвори искуство. Ве молиме купи shatterproof екран заштитник за понатамошна заштита од капки.Само еден fingertip да се извади картичка.Јасно Window One на картичката slots има транспарентен прозорец.

Особините

Купувачите избираат и