• Ново
EVOC Високи Перформанси Системи X1702F (X170KM-G) 17.3 UHD, 3.7 GHz i9-10900K, RTX 3080, 128 GB 3200MHz RAM меморија, 24 ТБ PCIe SSD

EVOC Високи Перформанси Системи X1702F (X170KM-G) 17.3 UHD, 3.7 GHz i9-10900K, RTX 3080, 128 GB 3200MHz RAM

DEN 6479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Инсталиран од страна на HIDevolution128 GB (4 x 32 GB) на брза DDR4 3200 MHz dual channel систем меморија (Брзина предмет на систем за способност)кандидира меморија гладни апликации и multitask со леснотија.7 GHz (Max Турбо Фреквенција 5.Intel 10 Генерација Кометата Езеро i9-10900 K 10 Core - 20 Тема Процесор, 3.HIDevolution надградби на 17.Ако некогаш ви треба помош, контактирајте не за гаранција и поддршка. Брзо го подигнете нагоре и оптоварување пати со PCIe и SATA врз основа SSDs.Долниот систем температури, да се спречи throttling за време на ПРОЦЕСОРОТ и графичките картички интензивна задачи, се минимизираат фан на бучава, и да го зголеми сигурноста со надградена термички интерфејс материјали. Се кандидира меморија гладни апликации и multitask со леснотија со повеќе RAM меморија memory Tech Поддршка може да зависи on EVOC 1 Година Гаранција што доаѓа со вашиот лаптоп, ние нудиме покачен ниво на услуга и производ на знаење, и за двете продажба и поддршка.HIDevolution инсталиран PCIe врз основа складирање24 ТБ (3 х 8 ТБ) М.На HIDevolution Benefit We истражување и развој на нашата лап-топ компјутери во куќата и само што нудат надградби кои работат во корист на перформанси и сигурност.Висок квалитет на прилагодување и се надоврзува со внимателно квалитет control A производ кој поминува низ нашите раце е многу пониско правец на DOA (дефект на пристигнување).Бесплатни Windows 11 Надградба право уред.HIDevolution е овластен EVOC да се изгради цел (BTO) дилер.

Особините

Купувачите избираат и

ECSWP Природен Памук Конец Ткаени Јаже Складирање Кошница, Бин Забавува со Рачки за бебе соба Дете Соба за Складирање

Материјал : изработени од памук јаже,со висок квалитет, безбедни и здрави.Се справи со дизајн, лесно да с�

DEN 3362.64

LIJUST Инфраред Температура Пиштол, Не-Контакт Дигитални Ласерски Инфраред Ir Термометар(Не за Човекови) -58℉~752℉(-50℃~400℃)

Растојанието на самото Место Сооднос е 12 : 1, што значи овој уред може точно да се измери цели на поголеми

DEN 287.76