• Ново
48V Литиум Батерија Пакет ebike 20AH Li јонска Батерија 20000mAh за 750W 1000W 1200W Моторни Електричен Велосипед Велосипед, Скутер Голф Количка со Полнач 30A BMS

48V Литиум Батерија Пакет ebike 20AH Li јонска Батерија 20000mAh за 750W 1000W 1200W Моторни Електричен Велосипед

DEN 907.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔️【Висок Квалитет и Безбедно】Батеријата е опремен со осигурач и 30 A BMS заштитна одбор во батеријата се спречи преку полнење со текот на испуштање, во текот тековната и краток спој и да се обезбеди подолг животен век. ✔️【Побрзо превозот време】Соединети американски Држави Local склад.Макс Постојано Испуштање Струја : 30 A Полначот : 54.6 V Пламен Retardant Електролити : Да Должина Начин Кола : Да Автоматска Внатрешна Ќелија Балансирање : Да Експлозија Доказ Полимер Клетки : Да Длабочина на Испуштање : 100% ДОД Клетка : 18650 Долг живот 1000 - 2000 циклуси Лесни - до 70% полесен од доведе Нема напон дисторзии - побрзо cranking за мотори и повисок напон за континуирано во согласност моќ.Нашата пакет ќе ви биде доставен на вашата адреса во рок од 2-5 работни дена. ✔️【Една Година Гаранција】Полн со пари наплата или замена во рок од 30 дена и една година гаранција. 48 V Литиум Батерија Пакет ebike 20 AH Li јонска Батерија 20000m Ah 30 A BMS за 750 W 1000 W 1200 W Моторни Електричен Велосипед Велосипед, Скутер Голф Количка со Држачи за МОЌ и ЕНЕРГИЈА НА ЕЛЕКТРИЧНОТО ПРЕДНОСТ Оценет Напон : 48 V Полнење Напон : 54. ✔️【Одличен Услуги на Клиентите】ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.6 V Капацитет (amp часа) : 20 Ah 20000m Ah Max Постојано Испуштање Струја : 30 Amp БЕЗБЕДНОСТ & ЗАШТИТА ПРЕДНОСТ Изграден во Автоматско Батеријата Систем за Заштита на Внатрешни Автоматско Краток Спој Заштита Инстант Автоматски во Текот Напон Заштита : 54.

Особините

Купувачите избираат и

LIJUST Инфраред Температура Пиштол, Не-Контакт Дигитални Ласерски Инфраред Ir Термометар(Не за Човекови) -58℉~752℉(-50℃~400℃)

Растојанието на самото Место Сооднос е 12 : 1, што значи овој уред може точно да се измери цели на поголеми

DEN 287.76