• Ново
25 Пара Тропска Риба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм R5SS8

25 Пара Тропска Риба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм R5SS8

DEN 497.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

25 Пара Тропска Риба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм R5 SS8. Големина : Уво Пад : (Appro x .)22 x 25 x 4mm (0.87" x 0.98" x 0.16"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 25 Пара.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 25 Пара Тропска Риба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм R5 SS8.

Особините

Купувачите избираат и