• Ново
Џејмс Родригез Реал Мадрид Autographed 16 x 20 центарот на Вниманието Фотографија- #2-9, 11-49 на Ограничена Едиција на 50 - Autographed Фудбал Фотографии

Џејмс Родригез Реал Мадрид Autographed 16 x 20 центарот на Вниманието Фотографија- 2-9, 11-49 на Ограничена

DEN 4799.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбал Фотографии.Ова 16" x 20" на фотографија е лично на рака потпишан од страна на Џејмс Родригез.Тоа доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Овие се нумерирани 2-9, 11-49 во рамките на ограничено издание од 50 години. Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џејмс Родригез сувенири.Реал Мадрид В. F. сувенири.

Особините

Купувачите избираат и