• Ново
Голи Каснувања Голи Гради Сите Природни Пилешко Jerky 1lb, произведено во САД

Голи Каснувања Голи Гради Сите Природни Пилешко Jerky 1lb, произведено во САД

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

За вашето домашно милениче е задоволство, имаме bared сето тоа!.Голи Гради се направени со 100% USA-извори пилешки гради дека ние dehydrate и трим до совршенство.Висок квалитет на САД направи Куче Третира, го Задржува опашки wagging.Една Состојка - Сите Природни САД Пилешки гради, Пауза во големина на залак парчиња за обука (или за мачки) или само нека вашата pup chomp нив надолу.Chow!.Тие се спакувани полн со протеини– што ги прави вкусни И хранливи.За вашето домашно милениче е задоволство, имаме bared сето тоа!Голи Гради се направени со 100% USA-извори пилешки гради дека ние dehydrate и трим до совршенство.Тие се спакувани полн со протеини– што ги прави вкусни И хранливи.Се пробие во големина на залак парчиња за обука (или за мачки) или само нека вашата pup chomp нив надолу.Chow!.

Особините

Купувачите избираат и