• Ново
Forney 61363 Завртка Око Гром Рамо, Топла Натопена Поцинкуван, 5/16-Инчен-страна-2-Инчен Целокупната Должина

Forney 61363 Завртка Око Гром Рамо, Топла Натопена Поцинкуван, 5/16-Инчен-страна-2-Инчен Целокупната Должина

DEN 238.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Денес, Forney нуди илјадници металугрија производи во четири категории : заварување, абразиви, лична заштитна опрема и продавница tools.Еден ден JD е голема внук, Dane Андерсон, ќе доведе компанијата и истиот наследство ќе се работи на четири генерации силна.Со зголемената изложеност на JD производи, својот бизнис почна да се прошири.Forney Индустрии е еден од Америка е најдолгата оперативни семејство во сопственост на метални работи производ компании. 5/16-Инчен (7.Вкупна Должина : 2-Инчен (50.Нормално да се тешки лемење.Наскоро тој ќе се прошири производ различни со полначи информации за батеријата, заварување материјали и more.Доказ за купување потребно.

Особините

Купувачите избираат и