• Ново
Ткаенина Прилагоди Shears Професионални 11 Тешки за Шиење Ножици за Кожна Облека Индустриска Сила Висока Јаглероден Челик Прилагоди на Остри Ножици за Дом, Канцелариј

Ткаенина Прилагоди Shears Професионални 11 Тешки за Шиење Ножици за Кожна Облека Индустриска Сила Висока Јаглероден

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајн - Право раце тешки прилагоди ножици со индустриска сила висока јаглероден челик изградба, која е посилна, постабилна и останува остра подолго од шиење shears со стандардните нерѓосувачки челик.Ергономски Дизајниран за Удобност Зафат : без груби метал костец, rubberized се справи со прегратки вашата рака удобно за брзи и прецизни делови без болка за долго време работат.Ефикасно да се избегне професионални болести предизвикани од продолженото користење на шиење ножици.Сите Намена - од заводот за работилница за уметници на студентите.од сечење хартија, да ткаенини, кожа и повеќе со леснотија за сите ваши DIY потреби., тоа е вашата најдобра алатка.Долготрајни - Сечилото останува остра, дури и по трчање низ најтешките Кожа.Остар жилет прецизност земјата најсовремена за години на проширена употреба.Супериорен Квалитет т се ре-инсталира добро. 4. Ве молиме да се биде внимателен со ножици, воопшто не се откажат од високо ниво, ова ќе се уништи маргиналните адаптација на ножици. 5. Чувајте ткаенина ножици dressmaking во чисто и суво место.

Особините

Купувачите избираат и

CYHO Ножици Силен Стегање Сила, Додаток за Полнење Во Домаќинството;Канцелариски Простор;Индустрија;Хотел;Облека;Сечење,

Нејзините двете страни се полира.Засилен со заковки, тоа е цврста и стабилна во текот употреба, и се отво

DEN 191.52

6 Парчиња Ножици Обвивка Безбедност Кожа Ножици Покрие Заштитник Шарени Шиење Режа Обвивка Преносни Веѓа Средување

[Повеќе избори] : режа заштита на кожа опфаќа доаѓаат во 3 бои, црвена, кафе и жолта кафена, 2 парчиња по бој

DEN 191.76

Апарати За Домаќинство ' Рѓосувачки Челик Сечење Материјали Златни Ножици Везови Се Прилагоди На Шиење Ткаенина

Тип : Асиметрични Ножици.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Боја : Како на сликата шоу.Големина на : (Должин�

DEN 2316.00

CYHO Ножици Не Snagging, Додаток за Полнење Во Домаќинството;Канцелариски Простор;Индустрија;Хотел;Облека;Сечење;Трговски

Тоа што е мал во изгледот и лесен за употреба.Производот е дршката е мека и удобна да се одржи, безбедни з

DEN 276.96