• Ново
iPhone 6s 32GB Отклучен, Простор Сива

iPhone 6s 32GB Отклучен, Простор Сива

DEN 669.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Фабрика отклучен i Phone 6s и Целосно Gsm Отклучен, компатибилен со е.г.ВО 3 D Touch; и последната преостаната i Phone со built-in 3.5 mm џек за слушалки.Овој модел тежи 5 унци, има 4.7 инчен екран на допир дисплеј, 12-мегапикселна главната камера, и 5-мегапикселна selfie камера.

Особините

Купувачите избираат и

Z-Чен Украс Глеѓ Насликани Був Инкрустирани Кристал Накит Кутија Дома Дневна Соба Канцеларија Креативни Складирање

Материјал : цинк легура, electroplating процес, не исчезнува, животната средина и здравјето, таписерии, шарени.Г

DEN 2001.84

ECSWP Природен Памук Конец Ткаени Јаже Складирање Кошница, Бин Забавува со Рачки за бебе соба Дете Соба за Складирање

Материјал : изработени од памук јаже,со висок квалитет, безбедни и здрави.Се справи со дизајн, лесно да с�

DEN 3362.64