• Ново
TXTC Бебе Bassinet со Тркала, Прилагодливи и Лесно да се Соберат Ноќни Бебе Кревет за Бебиња, Ноќни Sleeper за Ко-Спие со кој се одвојува Страна Панел (Боја : Зелена, Големина : ?

TXTC Бебе Bassinet со Тркала, Прилагодливи и Лесно да се Соберат Ноќни Бебе Кревет за Бебиња, Ноќни Sleeper

DEN 7524.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

▶ Bassinets е совршен за доење mommies.Со бебе од ваша страна, спиење и доење бриз додека мајките можат да се добијат некои многу потребни одмор. ▶ Отворена мрежа страни им овозможи на повеќе дише удобност и видливост при давањето на бебе со свој приватен спиење област. ▶ Дизајниран да сит право покрај вашиот кревет, cosleeping bassinet е совршен за доење mommies.Со бебе од ваша страна, спиење и доење бриз додека мајките можат да се добијат некои многу потребни одмор. ▶ Лесно се движат на ноќни bassinet од соба в соба и да се задржи вашето бебе атмосфера и да го затворите. ▶ Ние секогаш сме одговорни за нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Преносни Бебе кревет , Дозволете бебето да имате удобно спиење средина!■ Спецификација на производот■ Пакет се Вклучени : ◆Големина : 90x77x60cm◆Применливи возраст : 0-18 months1 Бебе кревет само■ Совет : ◆ Ние само го продаде Бебе кревет , не вклучувајќи и други украси.◆ Не допирајте или биде блиску до огнот извор за да се избегне топење деформација◆ Поради проблеми со светло, дисплеј, итн., бојата разлика на производот е нормално.◆Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и