• Ново
ChewMax Пет CM-NB11/13117 во 10. Назад Рака - Пакет од 24

ChewMax Пет CM-NB11/13117 во 10. Назад Рака - Пакет од 24

DEN 1338.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензии : 12-1/2"L x 4"H x 13"В Пакет Количина : 24. Одличен Квалитет.Одличен Подарок Идеја.Задоволство Странство.Chew Max 10" се Врати на Рака 24 по случај.Chew Max 10" се Врати Ремени се најжешките 100% Природни Третираат таму сега за вашето домашно милениче.Вкусна, вкусна и здрава за нивните секојдневни џвакање потреби.Димензии : 12-1/2"L x 4"H x 13"W.

Особините

Купувачите избираат и