• Ново
Arkon Countertop или Десктоп Таблета Застане за iPad Pro, iPad Воздух iPad Галакси Забелешка Галакси Јазиче Мало Црно

Arkon Countertop или Десктоп Таблета Застане за iPad Pro, iPad Воздух iPad Галакси Забелешка Галакси Јазиче

DEN 983.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се вклопува таблети 9-12 инчен екран со големина.ТАБОТ-STAND2 е висок-квалитет на универзалната countertop или десктоп стојат носителот кој е компатибилен со голем таблети (9"-12" големина на екран), вклучително и на Apple i Pad Pro, i Pad Воздух, и i Pad, Samsung Galaxy Note 10.1, и Galaxy Tab Про 12.Тоа може да се користи за да читаат музика, да се даде предавања и презентации во училница или канцеларија, да учествуваат во видео конференции за работа од дома, за да го прочитате рецепти во кујната, или да се види филмови или други програми.Arkon е Универзална Push-Button Таблета Носителот карактеристики ослободување push-button од страна на носителот.2, и Google Nexus 10.ТАБОТ-STAND2 е повеќенаменска и е одлично решение за наставници, едукатори, и администраторите кои се учење преку видео од дома, како и за оние кои се дома школување, виртуелно учење или работа/телеконференција од дома. На tabletop стојат раката мерки 10 инчи, и просечна база чува стојат во место.Таблета стојат рака мерки 10 инчи висок.Носителот мерки 6.Пондериран база држи таблета во место.Внесете ја вашата таблета хоризонтално во држачот и собори на стисок на раката за да ја заклучите таблета во држачот.Конективност технологија : Безжичните.2, Galaxy Tab Про 10.5 инчи висок од 4,6 инчи широк, и се отвора како широк како 9" за безбедно зафат било голема 9" 12" големина на екран на таблет.Да се отстрани таблета од држачот, едноставно притиснете го копчето на страната на држачот за да го ослободите држачот е стисок на раката.

Особините

Купувачите избираат и

Заградени Мачки Мобилен Телефон Ѕвони Стојат 360 Степен Ротација За 180°Флип Зафат Прстот На Носителот Компатибилен

【Погодно за вашиот живот】360° на Ротација и 180° Флип, Мултиаголот на Ротација се прилагоди на било кој аг

DEN 506.40

Црна Кокошка Животински Претстави Природни Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 1704.00

Најдобрите светски Соученик Дипломирање Сезона Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 813.60