• Ново
Се вклопува 78-82 Corvette, 78-85 El Camino, 78-83 Malibu, 78-80 Монте Карло, 78-87 Chevette, 78-79 Нова, 78-85 ГМ Caballero, 78-87 Cutlass, Право Помине Рачно Огледало Стаклена Леќа Спорт Тип на Повеќе Од 1 Опција

Се вклопува 78-82 Corvette, 78-85 El Camino, 78-83 Malibu, 78-80 Монте Карло, 78-87 Chevette, 78-79 Нова, 78-85

DEN 478.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Силиконски Лепило вклучени за брз лесно installation Measures : 5-3/8" најдолгата дијагонала 3-1/8h x 5-5/16w Одговара на модели со спорт стил огледала.Потврдете слика и мерења твое.Повеќе од 1 option Installation инструкции provided High Квалитет произведени во САД ги Исполнува или го надминува ОЕМ specifications Replacement Стаклена Леќа Само без поддршка плоча.

Особините

Купувачите избираат и