• Ново
МИЛИОНИ ДЕЛОВИ Издувната цевка Насловот SDD-HDSHC01 Компатибилен со 2001 2002 2003 2004 2005 Граѓански 1.7 L

МИЛИОНИ ДЕЛОВИ Издувната цевка Насловот SDD-HDSHC01 Компатибилен со 2001 2002 2003 2004 2005 Граѓански 1.7 L

DEN 261.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Влезот / Излезот : 1.5" / 2.25" ; Материјали : Челик.Осветленост Дел Број : SDD-HDSHC01 EX.Прецизно изработени челични прирабници дека обезбеди тесна печат на главата и овозможува висок проток низ основно цевки.Намалување на издувни гасови отпорни, избегне пречки помеѓу цилиндрите, може да се подобри ефикасноста на моторот.НАЈАВА - ве МОЛИМЕ да се СТАВИ ВАШЕТО ВОЗИЛО МОДЕЛ во "Вашата Гаража" и тоа ќе го потврди одговара.Вовед : ви Благодариме за гледање на нашиот сајт!Ние сме мило да ви даде препорака на овој Издувната цевка.Тоа е изработен од Квалитетен материјал, кој е здрав, издржливи и висока температура отпорни.Тоа може да го намали издувните отпор и да се избегне пречки помеѓу цилиндрите.И, исто така, ефикасноста на моторот ќе се подобри.Згора на тоа, со Квалитет и парична казна изработка, тоа може да се користи за долго време и тоа е лесно да се соберат.Карактеристики : 1. Изработен од Квалитетни материјали, цврсти, трајни и висока температура отпорни 2. Намалување на издувни гасови отпорни, избегне пречки помеѓу цилиндрите 3. Може да се подобри ефикасноста на моторот 4. Квалитетот и парична казна изработка 5. Лесно да се соберат Спецификации : 1. Материјал : Т-304 Од Не ' Рѓосувачки Челик 2.Влезот/ Излезот : 1.50"/ 2.25" 3. Компатибилен со : Хонда Граѓански 01-05 ЕКС Пакетот Вклучува : 1 x Издувната цевка.

Особините

Купувачите избираат и