• Ново
DIAOD Нордиските Ѕид Куки за Виси Облеката Не-Удар Ѕид Закачалка Грб Копче Кука Железо Уметнички Ѕид Украси за Дома Чување

DIAOD Нордиските Ѕид Куки за Виси Облеката Не-Удар Ѕид Закачалка Грб Копче Кука Железо Уметнички Ѕид Украси

DEN 9655.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.

Особините

Material:
wooden material
Craftsmanship:
Painted by hand and made old.
Size:
63cm*24cm
Weight:
0.83kg
Product features:
nostalgic retro, simple personality.
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :

Купувачите избираат и

Ѕидот Оркестарот На Животните Куки Американски Стил Домаќинство Оркестарот Куки Мулти-Цел Ѕид Грб Копчиња Торби

Водоотпорен, влага доказ.Погоден е за бесење на стакло, керамичка плочка, од не ' рѓосувачки челик и друг�

DEN 719.76

Грб Рек Кука Ѕид Грб Рек Модерна рачно изработени Креативни Метална Кука Рек Спалната соба Дневна Соба и Ходникот

Лесен и брз за инсталација метод, лесно може да се инсталира од страна на една личност, нашиот ѕидмонтир�

DEN 403.20

Ѕидот Оркестарот На Животните Куки Американски Стил Домаќинство Оркестарот Куки Мулти-Цел Ѕид Грб Копчиња Торби

Водоотпорен, влага доказ.Погоден е за бесење на стакло, керамичка плочка, од не ' рѓосувачки челик и друг�

DEN 456.00

Ѕидот Оркестарот На Животните Куки Американски Стил Домаќинство Оркестарот Куки Мулти-Цел Ѕид Грб Копчиња Торби

Водоотпорен, влага доказ.Погоден е за бесење на стакло, керамичка плочка, од не ' рѓосувачки челик и друг�

DEN 456.00