• Ново
GLRTORE ноќта на Вештерките Тиква Дрво Сина Божиќ Чорапи 2 Пакет 10 Инчен,Божиќ Чорапи Елка Камин Виси Чорапи Кенди Божиќ Сегашноста Кеси за Семеен Празник Божиќ Декора?

GLRTORE ноќта на Вештерките Тиква Дрво Сина Божиќ Чорапи 2 Пакет 10 Инчен,Божиќ Чорапи Елка Камин Виси Чорапи

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако Сте Незадоволни Со Божиќ Чорапи Декорација За Било Која Причина, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Се Обезбеди Враќање На Вашите Куповна Цена.Тоа Ќе Биде Одлична Декорација За Божиќ,За Нова Година Дома,Превозот Трговскиот Центар,Хотели,Клуб,Бар,И На Божиќ Чорапи Во Собата Може Да Се Користи Како Божиќ Подарок Торба,Бонбони Торба,Или Само Се Користат Како Украсни Орнаменти.Исто Така, Идеален Божиќен Подарок За Пријателите,Семејството.Пакетот Вклучува : 2 Buc Поставите 10" Божиќ Чорапи.Ова Беше Совршен Додаток На Вашата Божиќ Декор.Со Здрав Виси Јамка За Да Се Обезбеди Може Да Се Обеси Безбедно И Лесно По Кутии Многу Божиќни Подароци Во Тоа.100% Полиестер.Големина : 10x7.Со Добар Изглед,Меки,Лесни,Добри Допир, Додадете Ја Топлата Атмосфера На Фестивалот,Облагородување Живот.Материјал : Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Се Чувствува.

Особините

Купувачите избираат и

Една Мечка Божиќ Чорапи, Симпатична Панда Бамбус Гранки Розова Облека, Ракавици Шапка Ткаенината Чорапи Кадифен

Големина : Божиќ sockings големина е 17.71 x 12.20 инчен, отворање : 8 инчен.Исто така, има висат јамка за лесно екра�

DEN 263.52