• Ново
SprintBooster SBME0011S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор

SprintBooster SBME0011S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор

DEN 7135.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Инсталира во минути.Многу модерни возила се користат електронски контролен и повеќе возила се случува на тој начин, особено перформанси и спортски автомобили.Спринт Бустер е одредена апликација хардвер базиран производ, специјално дизајниран за вашиот автомобил.Во конвенционалните гас системи, педалот за гас на возилото е поврзан на гас од страна на кабел.Спринт Бустер подобрува одговор, се зголемува педалата за внесување чувствителност и испорачува повеќе импресивен исклучите линија перформанси.

Особините

Купувачите избираат и