• Ново
Helios T6 18-Инчен бел ден Аквариум Светла, 15-watt, 6-Пакет

Helios T6 18-Инчен бел ден Аквариум Светла, 15-watt, 6-Пакет

DEN 1040.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одговара на сите Т-8 и Т-12 тела.До 30% посветла од стандардните Т-8 и Т-12 светилки.Висок квалитет.Висок квалитет разноврсна 15 вати 18 инчен Т-6 светилки кој може да биде универзална замена светилки за индустриски стандард Т-8 и Т-12 светлосни тела, на 6700 К бел ден светилки се најблиску боја температура до сонцето.Овие широк спектар сијалици се добри за сите видови на аквариуми и хидропоника.

Особините

Купувачите избираат и