• Ново
SELMAI Етничка Куче Костим корејски Традиционалниот Куп Pendant Norigae Hanbok Свила Вез Миленичиња Облека Облека Боја на Фустан за Мали Puppies Голема Мачка Облека Роденден на Фе?

SELMAI Етничка Куче Костим корејски Традиционалниот Куп Pendant Norigae Hanbok Свила Вез Миленичиња Облека Облека

DEN 342.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

5",Назад Должина : 12.5 KG Големина L : Вратот Дебелина : 9.5-11inch/24-28cm; Градите Дебелина : 15.Големина Детали : Ова куче облека е играчка за мали кучиња или мачки под 20 фунти Големина XS : Вратот Дебелина : 6-7inch/16-18cm; Градите Дебелина : 10-11.Вратот : на дебелина на врат, додадете 2~3 CM ќе биде подобро.5 KGBreed recommed : (за референца само) : Теди или Poodle Возрасни кучиња : некаде се земе M, L, XL Chihuahua Возрасни кучиња : некаде се земе XS, S или М Pomeranian Возрасни кучиња : некаде се земе S или М Минијатурни Schnauzers Возрасни кучиња : некаде се земе L или XLThe препорачуваме тежина е само за референца, ве молиме љубезно се земе мерка на вашето куче пред да се купи,ви благодариме.5 инчен/20-24cm; Градите Дебелина : 14-15.5 инчен/46-50cm; Назад Должина : 12.5-10inch/22-26cm; за губење 5.Како да се измери куче големина?Градите : мерење на thickest дел на градите, додадете 2~3 CM ќе биде подобро.5 КГ Големина XL : Вратот Дебелина : 11-12.Забелешка : Ако вашето куче е голем градите, долга коса, или во висока крајот на големината, можете да ги нарачате на следниот поголем големина за да се обезбеди удобно се вклопуваат.5-14",за тежина 14-18.5 инчен/28-32cm; Назад Должина : 7-8.5 KG Големина M : Вратот Дебелина : 8-9.Достапни за мали или средни милениче, како Мачка, Chihuahua, Poodle, Купот на Poodle, Pomeranian, Јоркшир Terrier, Bichon Frise, Кокер Spaniel.Нашите Азија големина XL / НИ големина S/M : (Вратот Дебелина : 11-12.5 инчен/18-22cm; Градите Дебелина : 11-12.5-17inch/40-44cm; Назад Должина : 10.

Особините

Купувачите избираат и