• Ново
Siebzeh Бела Partysu Daisy Ореол Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Siebzeh Бела Partysu Daisy Ореол Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за вашето тело, кога лежи долу на нашите мат ќе се чувствуваат мекост која ќе направи да се чувствувате опуштено. 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина.Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса преку обезбедување на амортизирање за колената, глуждовите, и други чувствителни области.Оваа јога е направен од Еко-свесни состојки. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.6 см дебелина, Со голема мека заврши.

Особините

Купувачите избираат и

Една Мечка Јога Мат Убава Сирена Искра Пурпурна Риба Скали Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива

Забелешка Ве Молиме 1.Кликнете на Додади во Кошничка сега!!Вие нема да бидете разочарани.Особено кога па�

DEN 1550.40