• Ново
Broner Капи Воени и полициски Види Капа Ткаенината Beanie

Broner Капи Воени и полициски Види Капа Ткаенината Beanie

DEN 351.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Акрил.Изработени од 100% Супер Меки Акрилик Предиво.Една големина одговара на повеќето.Класичен Види Капа стил, Висок Квалитет на Везови.Лиценциран производ на Broner Капи.Совршен за сите зима ладно време активности на отворено.Beanie е направен од 100% Супер Меки Акрилик Предиво.Тоа е една големина одговара на повеќето.Класичен Види Капа стил.Висок Квалитет На Везови.Совршен за сите зима ладно време активности на отворено.Лиценциран производ на Broner Капи.

Особините

Купувачите избираат и