• Ново
Зак & Zoey Страшно Вештерка Костим за Кучиња

Зак & Zoey Страшно Вештерка Костим за Кучиња

DEN 2352.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Whimsical костим е повеќе модерни од застрашувачки!.Shimmery Tulle и Сатен даде нов изглед на традиционалните ноќта на Вештерките костим.Прилагодливи Велкро Градите затворање за безбедна одговара.Вклучува појавување на капа со пајажина Tulle Ленти.Преголеми шапка има прилагодливи еластична Брадата рака со Уво дупки.Бидете сигурни дека вашиот лукав lils pup е подготвен да вештерка секој Среќен ноќта на Вештерките во Страшно Вештерка Куче Костим од Зак Zoey На симпатична 2piece поставите може да се пофали симпатична pointy шапка и shimmery sequined здолниште дека навистина се издвојува од толпата.Велкро куќишта на стомакот се задржи костим безбеден и удобен.Достапни големини : XSmall, Мали, Средни, Големи, XLarge Клучни Карактеристики : 2piece вештерка куче костим Доаѓа со прилог sequined здолниште и pointy шапка Велкро затворање за безбедно и удобно се вклопуваат Бои : црна, зелена, виолетова, сребро.

Особините

Купувачите избираат и