• Ново
BINBAOSS 12Pcs 1/2 Инчи месо тело Волфрам Карбид Падна Рутер Малку Сет Tenon Нож Алатка за Полнење Мелење Машина со Складирање Случај за Дома и DIY

BINBAOSS 12Pcs 1/2 Инчи месо тело Волфрам Карбид Падна Рутер Малку Сет Tenon Нож Алатка за Полнење Мелење Машина

DEN 2078.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широк спектар на апликации : Повеќето се погодни за вашата машини за проекти, вклучувајќи ги, ивица, средување, текстурирање, здодевни и grooving, професионални DIY алатки, погоден за столари и хобисти; погоден за тврдо и иглолистен за честички одбор, МДФ одбор; може да се користи за CNC и другите Автоматски рутери и рачни и десктоп преносни уреди.Различни мелење машина глави : 12 големина на мелење машина глави, различни опции може да ги исполни вашите различни потреби.Користење на складирање кутија, можете лесно да ги носат овие алатки со вас.Големина е рачно мери, Мало отстапување, ве молам прости me3.Ножеви : Ножеви може да се ре-наострен, запечатени лагери за да се постигне мазна ротација и прецизно сечење.Лесно да се идентификуваат и да се организираат : рутерот малку сет е означен со малку тип, и координирана сликата е спроведен во дрвена кутија, па лесно можете да изберете вежба малку ви треба.Боја на производ ќе се разликуваат според снимање environment2.Месо тело големина : 12.

Особините

Купувачите избираат и