• Ново
AUEAR, 6 Pack Конус Форма Акрилик Солидна Прстен Екранот за Накит Приказ на Екранот Стојат (Clear & Црно-Бело)

AUEAR, 6 Pack Конус Форма Акрилик Солидна Прстен Екранот за Накит Приказ на Екранот Стојат (Clear & Црно-Бело)

DEN 242.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет се Вклучени : 6pcs Акрилик конус облик на прстен екранот(Јасни ,Црна ,Бела).Димензии(прибл.) : Висина : 2.87 инчен,Дното дијаметар : 1 инч.Материјал : Направен од квалитетот акрил,еколошки и издржливи.Дизајн : Цврсти конус екранот дизајн го прави овој стојат повеќе убави и корисни.Функција : ги Чува секој накит организиран и лесно да пристапите.Пакет се Вклучени : 6pcs Акрилик конус облик на прстен се прикаже Секоја боја 2 psc Color : Јасно ,Црна ,White Size(прибл.) : Висина : 2.87 инчен /73mm Bottom дијаметар : 1 инчен / 26 mm Material : Acrylic Service : Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена или целосна наплата во рок од 30 дена.

Особините

Купувачите избираат и

Ротирачки Earring Носителот со Транспарентни Круг Маска, Капсула Форма Earring Носителот на Организаторот, Исклучителна

Погоден за домаќинствата, накит продавници, прикажување на кабинети, итн ❤️Транспарентни круг маска м

DEN 1415.76

Ѓердан Екранот, Црни Фланелен Боксери Ѓердан Накит Закачалка Накит Накит Кули Биста На Екранот Стои Ѓердан Екранот

♥Исклучителен дизајн, beatutiful и практични ♥Наменета за прикажување или storaging ѓердани ♥Усвојува високо к

DEN 215.76