• Ново
ZYSWP Екранот Плоча Накит Екранот Лента Суета Огледало Фах Кафе на Маса Фах Организатор Декорација Накит (Боја : Б, Големина : Една Големина)

ZYSWP Екранот Плоча Накит Екранот Лента Суета Огледало Фах Кафе на Маса Фах Организатор Декорација Накит (Боја

DEN 6840.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уникатен дизајн, изработка на пенливи монистра комплицирано во метални прстени околу огледало база.Огледало стакло површината лента со неверојатна и здрав база.Идеален за чување и прикажување на уникатен накит, мали растенија, свеќи и декоративни сувенири.Свадба, ангажман, партија, дома реновирање, исто така, може да се користи како санитарни соба, фиока организатор, личен организатор на биро, комплициран организатор, јасен случај на кујната.Многу лесно за чистење, само избришете со влажна крпа.Specifcations : боја : Златна / Silver Material : ironsize : 30 х 30 x 6cm Package Содржина : 1 x Tray Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Особините

Купувачите избираат и