• Ново
Yiju Дрвени Играчки Образовни Без Burrs Преносни Сортирање Форма Спарување за Учење Рано Образование Рака-Око Координација Предучилишна Години

Yiju Дрвени Играчки Образовни Без Burrs Преносни Сортирање Форма Спарување за Учење Рано Образование Рака-Око

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дозволете бебето да се препознае облик, разни вежби, му се посветам на babys рацете на способност, како и развојот на когнитивните способности.Дрво е избрано, густина е умерена, тоа е отпорна да падне и да игра, структурата е еднообразна и стабилна, и тоа не е лесно да попуштат и деформира, која е погодна за квалитетот на babys игра.81 инчен,Ширина 21. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.Опис : - Дозволете бебето да се препознае облик, разни вежби, му се посветам на babys рацете на способност, како и развојот на когнитивните способности.Спецификација : - Димензии : 30cm Должина/11.Вежба на babys рака-на око и координација, способност помеѓу позема, така што babys раце станат се повеќе и повеќе флексибилни.46 инчен - Материјал : Wooden Package Вклучува : 1 Сет Пеперутка Форма Спарување Blocks Note : 1.Правилно полиран без очигледна остри burrs, и ќе не боли вашиот babys раце.

Особините

- Size:
Length 30cm/11.81inch,Width 21.5cm/8.46inch
- Material:
Wooden
Package Includes:
1 Set Butterfly Shape Pairing Blocks :
1. This is not infant toy , please take away from kids to avoid eating. :
2. Please allow slightly error due to manual measurement. :
3. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
4. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Купувачите избираат и

LIJUST Инфраред Температура Пиштол, Не-Контакт Дигитални Ласерски Инфраред Ir Термометар(Не за Човекови) -58℉~752℉(-50℃~400℃)

Растојанието на самото Место Сооднос е 12 : 1, што значи овој уред може точно да се измери цели на поголеми

DEN 287.76