• Ново
SMALLRIG 15mm Карбонски Влакна Прачка за 15mm Прачка за Поддршка на Системот (Не-Тема), 4 инчи Долго, Пакет на 2-1871

SMALLRIG 15mm Карбонски Влакна Прачка за 15mm Прачка за Поддршка на Системот (Не-Тема), 4 инчи Долго, Пакет

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

SMALLRIG 15mm Карбонски Влакна Род (4" , пар) 1871 година е еден пар од 4 инчи долго не-навој прачки и карбонски влакна моделот на надворешната површина, што е мошне цврсти, лесен и отпорен на корозија.Овој пар од прачки се 100mm долго изработени од шупливи карбонски влакна цевки.Тоа е прецизно направена за 15mm системи за поддршка, можете да прикачите и широк спектар на достапни алатки, како што се следат фокус, matteboxes и многу повеќе.Ако ви треба многу повеќе јаглерод влакна прачки, ве молиме кликнете на 15mm Карбонски Влакна Род - 20cm 8inch (2 парчиња) 870, 15mm Карбонски Влакна Род - 30cm 12inch (2 парчиња) 851. Направен од карбонски влакна, цврсти и издржливи.Ве молиме имајте во предвид дека карбонски влакна прачки не карактеристика женски навој.Лесен.Многу Крути.Отпорен На Корозија.

Особините

Купувачите избираат и