• Ново
Taykoo Течен Кармин Поставите Шминка, 6 КОМПЈУТЕРИ Водоотпорен Хидратантен Кармин Усна Комплет Лесно Да се Носат

Taykoo Течен Кармин Поставите Шминка, 6 КОМПЈУТЕРИ Водоотпорен Хидратантен Кармин Усна Комплет Лесно Да се Носат

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мат Кармини донесе посебна формула за да се постигне мат финиш уште не сушење ниту дебели како и обично мат кармин.Тоа обезбедува мат финиш вашите усни и остава чувство мека на целиот ден.На кармин текстура е лесна и мека, со високо пигментирани мат финиш, без да се загрозат хидратантен удобност.Мат Кармин формула е долга-трајни и водоотпорен, навлажнувачки, дупка со доказ.Тоа е свилен, таписерии и домот, направи копија на вашите усни лесно, погоден за сите сезони шминка, особено во канцеларија, датира, шопинг, лето партија со пријатели.Ова е многу удобен, многу убава кармин, лесно да се носат.

Особините

Купувачите избираат и

Ноќта на вештерките Кармин долготрајните Мат Усна Сјај Не-Стап Првенство Водоотпорен Бисерна Дијамант Усна Глазура

Производ Includes3x Lipstick This производ, обично се спроведуваат во рок од 715 дена и се врати безусловно во рок од

DEN 2054.40